سیستم های مالی

نرم افزار حسابداری رایگان

نرم افزار حسابداری رایگان اخوان دارای قفل سخت افزاری نبوده و برای همیشه رایگان خواهد بود و پشتیبانی آن نیز رایگان می باشد. نرم افزار حسابداری رایگان اخوان جهت استفاده دانشجویان حسابداری ، مدیریت ، اقتصاد ، صنایع و کلیه فراگیران حسابداری ارائه شده است. ضمنا متقاضیان خرید نرم افزار حسابداری اخوان نیز می توانند قبل از خرید ، نرم افزار حسابداری رایگان را نصب نموده و پس از اطمینان از عملکرد آن اقدام به خرید نمایند.
با نصب نرم افزار حسابداری رایگان اخوان می توان 30 سند حسابداری در هر دوره مالی صادر نمود و کلیه عملیات و گزارشات نیز همانند نسخه اصلی نرم افزار حسابداری اخوان بوده و هیچ گونه محدودیت دیگری وجود ندارد.
نصب نرم افزار حسابداری رایگان اخوان به سادگی میسر می باشد. این نرم افزار در کلیه نسخه های 32 و 64 بیتی سیستم عامل ویندوز قابل نصب می باشد.
امکان تبدیل نرم افزار حسابداری رایگان اخوان به نرم افزار حسابداری اخوان وجود دارد.
امکان انتقال اطلاعات از نرم افزار حسابداری رایگان اخوان به نرم افزار حسابداری اخوان وجود دارد.
با دانلود نرم افزار حسابداری رایگان اخوان دانشجویان و دانش آموزان رشته حسابداری می توانند بدون پرداخت هیچگونه وجهی نسبت نصب و آموزش نرم افزار حسابداری اخوان اقدام نمایند.پک کامل نرم افزار حسابداری رایگان اخوان برای تمام سیستم عامل ها به همراه آتوران را می توانید از اینجا دانلود کنید و یا با توجه به نوع سیستم عامل خود فایل های هر بخش را دانلود و نصب کنید.
فایل راهنمای نصب را می توانید از اینجا دانلود کنید.
راهنمای نرم افزار را می توانید در اینجا مشاهده کنید.
پس از نصب نرم افزار حسابداری رایگان اخوان برای اجرای کامل آن روی آیکون نرم افزار کلیک راست کرده و گزینه Run as Administrator را کلیک کنید.نام کاربر و رمزعبور عدد یک (1) می باشند
  • پک کامل نرم افزار حسابداری رایگان اخوان برای تمام سیستم عامل ها به همراه آتوران

کپی رایت تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت اخوان محاسب جنوب محفوظ است. توییتر گوگل پلاس فیسبوک لینکدین تلگرام اینستاگرام
طراحی و اجرا :