سیستم های اداری

نرم افزار حقوق و دستمزد

محاسبه حقوق و دستمزد کارکنان یکی از مهمترین محاسباتی است که به دقت بالایی نیازمند بوده و به طور مستمر مدیران مربوطه را درگیر خود کرده است لذا برای از بین بردن خطای محاسباتی ، افزایش سرعت محاسبه ، صرفه جویی در وقت و كاهش هزینه های مربوط به محاسبات حقوق و دستمزد پرسنل از زمان استخدام تا هنگام تسویه حساب آنها و همچنین مکانیزه شدن ارسال لیست بیمه و ارسال لیست مالیات حقوق مربوط به هر کارگاه که نیاز هر شخصیت حقوقی را بدون توجه به گستردگی و تعداد پرسنل آن به نرم‌افزار حقوق و دستمزد ضروری نمود ، نرم افزار حقوق و دستمزد اخوان به بازار ارائه گردید. این نرم افزاریکی از زیرسیستم های مهم نرم افزار یکپارچه جامع مالی اخوان می باشد که با توجه به قوانین حقوق و دستمزد و مالیات حقوق (مالیات بر درآمد حقوق) و نیز با توجه به قوانین بیمه کارگران و کارمندان با استفاده از تکنولوژی روز صاحبان شرکتها، موسسات، کارخانجات، کارگاههــا، فروشگاهها، هتلها، رستورانها، بیمارستانها، شرکتهای خدماتی و به ویژه شرکتهای پیمانکار تامین نیرو را جهت استفاده از یک سیستم هوشمند و قدرتمند برای محاسبات پیچیده حقوق و دستمزد و مزایای کارمندان و کارگران خود یاری می نماید.

ویژگیها و امکانات نرم افزار حقوق و دستمزد اخوان

هرچند می توان محاسبات حقوقی را در نرم افزار حقوق و دستمزد اکسل انجام داد ( که به وفور در اینترنت وجود دارد و با عنوان نرم افزار حقوق و دستمزد رایگان قابل دانلود می باشد ) لذا مشکلاتی از قبیل دستکاری عمدی یا سهوی فرمولها ، عدم یکپارچگی اطلاعات ، عدم توانایی کاربران در پیاده سازی فرمولهای پیچده حقوق و دستمزد و ... و همچنین نیاز به ورود مجدد اطلاعات حقوقی کارکنان در نرم افزار بیمه و نرم افزار دارایی جهت تهیه و ارسال لیست بیمه و ارسال لیست مالیات حقوق و در نهایت مناسب بودن قیمت نرم افزار حقوق و دستمزد اخوان با توجه به قابلیت های فراوان آن پیشنهاد می گردد نرم افزار حقوق و دستمزد اکسل را کنار گذاشته و از نرم افزار حقوق و دستمزد اخوان استفاده نمائید.

سوالات احتمالی کاربران

1- آیا می توانم در یک نرم افزار حقوق و دستمزد، چند شرکت یا چند پیمان را به تفکیک داشته باشم؟
بله، این امکان وجود دارد که شما پیمان های متفاوت و یا کد کارگاه های متفاوت را در یک نرم افزار تعریف کنید، حتی می توان لیست های بیمه و مالیات را برای شعب متفاوت تهیه کرد مثلا شعب شهرستان و یا پروژه های مختلف.
2- نرم افزار حقوق و دستمزد اخوان امکان برقراری ارتباط با دستگاه حضور و غیاب شرکت ما را دارد؟
بله، نرم افزار حقوق و دستمزد اخوان می تواند فایلهای خروجی اکسل هر دستگاه حضور و غیاب را دریافت کند.
3- محاسبات عیدی، سنوات، تعدیل و مالیاتی توسط سیستم انجام می گیرد؟
بله کلیه محاسبات طبق براساس قوانین کار و تامین اجتماعی و همچنین براساس فرمول های وارده توسط کاربر قابل محاسبه است.
4- آیا فایل های خروجی برای سازمان های دیگر مانند بانک، تامین اجتماعی و مالیات تهیه می شود؟
بله، حقوق و دستمزد اخوان کلیه فایل های مورد نیاز سازمان های مرتبط را تولید می کند.
5- فرمت لیست های حقوق و فیش های حقوقی به چه شکلی است؟
کلیه گزارشات اعم از لیست حقوق ، فیش حقوق و ... در نرم افزار حقوق و دستمزد اخوان از قبل طراحی شده اند و کاربران نیز قادر به طراحی گزارشات دلخواه خود می باشند. نرم افزار حقوق و دستمزد اخوان به شما امکان می دهد، خروجی دلخواه خود را برای لیست و فیش های حقوقی نیز داشته باشید.

کپی رایت تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت اخوان محاسب جنوب محفوظ است. توییتر گوگل پلاس فیسبوک لینکدین تلگرام اینستاگرام
طراحی و اجرا :